Vlasnik i direktor Univerzum HD Media Nemanja Milošević čestitao je Uskrs beogradskom nadbiskupu Stanislavu Hočevaru i svim vernicima koji Uskras, kao najradosniji hrišćanski praznik slave po Gregorijanskom kalendaru.

„u vremenu velikih izazova u kojima živimo, sloga, poštovanje, razumevanje, briga o drugima i ljubav prema bližnjima su vrdnosti koje moramo čuvati i negovati. Na najradosniji hrišćanski praznik, Uskrs, moramo se još snažnije podsećati svih vrednosti koje Uskrs sa sobom nosi. Svi zajedno, možemo i moramo pokazati više ljubavi i razumevanja za ljude u našoj okolini, moramo opraštati jedni drugima da bi naša sagrešenja bila oproštena.“, navodi se u čestitci Miloševića.

Beograd,

15. april 2022. godine