Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave granične policije, u saradnji sa Upravom carine zaplenili su oko kilogram marihuane i manju količinu amfetamina i uhapsili bugarskog državljanina I. D. (1995) i državljanina Severne Makedonije M. S. (1991) zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.

Foto: MUP

Policija je na Graničnom prelazu Preševo prilikom pregleda automobila „reno“ u kojem su bili osumnjičeni, pronašla oko 1,07 kilograma marihuane i oko 41 gram amfetamina.

Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Osnovnom javnom tužilaštvu u Vranju.