Preuzmi našu mobilnu aplikaciju i saznaj najbrže vesti uživo! Tvoj Portal aplikacija dostupna na Google Play prodavnici!

Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ministrom spoljnih poslova Republike Turske Mevlutom Čavušogluom.

“Kao i uvek, imao sam otvoren i prijateljski razgovor sa ministrom spoljnih poslova Republike Turske @mevlutcavusoglu sa kojim sam razmotrio najbitnija aktuelna geopolitička pitanja, ali i potencijale za dodatno širenje saradnje u oblasti investicija, infrastrukture i energetike.

Saglasili smo se da je u predstojećem periodu potrebno intenzivirati rad Zajedničkog komiteta za ekonomsku saradnju, čime bi se brže realizovali postojeći planovi, ali i otvorile brojne nove mogućnosti za poslovne ljude i kompanije iz obe zemlje.” rekao je predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić

Uskoro opširnije na www.univerzumhd.rs