Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić uručio je danas odlikovanja zaslužnim pojedincima i institucijama povodom Dana državnosti Srbije. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić je u 13 časova u Palati Srbija uručio odlikovanja i tom prilikom rekao:

Foto: Dimitrije Goll

“Budućnost je danas naša najveća obaveza, ona koja od nas zahteva da čuvamo slobodu cele zemlje i svakog čoveka u njoj kao najveću vrednost. Samo svojom snagom, verom i radom tu slobodu čuvamo.Srbija je danas zemlja slobode i zemlja slobodnih, nezavisna, svoja, zemlja mira i dostojansta, zemlja gradilišta i novih fabrika, bolnica, škola, ona koja svoju budućnost drži u svojim rukama, poručio je predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić.