Vandalizam koji se dogodio u novobeogradskom bloku 70 u noći između ponedeljka i utorka, kada su napadnute prostorije opštinskog odbora Srpske napredne stranke, uskoro će dobiti svoj epilog.

Foto: SNS

Pre svega zbog kamera koje su uspele da snime počinioce u čitavom krivičnom delu, stoga policija ima materijala kojim raspolaže u rasvetljavanju slučaja.

Foto: Kamere, video nadzor SNS

Podsetimo, opštinski odbor SNS je sa zgražavanjem reagovao na ovakav vandalski postupak i zamolio za hitnu reakciju nadležnih.Ni tajkunski mediji predvođeni Šolakom ne uspevaju da Đilasu i lažnim ekolozima predvođeni Savom Manojlovićem, dovedu dovoljno pristalica. I tako demoralisani i nezadovoljni, takozvani opozicionari preduzimaju divljačke akcije kamenovanja prostorija SNS – između ostalog se navodi u saopštenju.

Izvor: pink.rs/24sedam.rs, Foto: SNS, Printscreen/24sedamTV