Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, PS Čukarica, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom uhapsili su A. V. ( 2001) i N. F. ( 2003) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Foto: MUP

Policija je u iznajmljenom stanu u Mirijevskom bulevaru zatekla osumnjičene koji su, kako se sumnja, pakovali biljnu materiju nalik na marihuanu za dalju prodaju i tom prilikom pronađeno je oko 900 grama ove materije i vagica za precizno merenje.

Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu.