Kompanija Univerzum HD Media plasirala je na tržište Republike Srbije i još 176 zemalja u svetu aplilaciju Gledaj HD!

Aplikacija je dostupna na Google Play prodavnici, Gledaj HD će vam dati mogućnost gledanja televizijskog i video sadržaja koji proizvodi Univerzum HD Media u sopstvenoj produkciji kao i sadržaj koji proizvodi sa partnerskim prudukcijama i kompanijama.

Svi Univerzum HD video sadržaji na jednom mestu. Uživaj u gledanju zabavnog, igranog, dokumentarnog i informativnog programa Univerzum HD Media.

Gledaj HD

Gledaj HD je mobilna aplikacija koju je kreirala kompanija Univerzum HD Media kako bi svoje video sadržaje učinila dostupnim svim gledaocima Univerzum HD #tvojatv i korisnicima Univerzum HD Media servisa.

Gledaj HD

Univerzum HD Media 🟥Network of Media Brands ©™