Aleksandar Vučić obratiće se građanima na mitingu Srpske napredne stranke u Opovu.Miting će se održati u centru Opova, na platou u ulici Borisa Kidriča, u 16.30 časova.

Aleksandar Vučić kandidat je na predsedničkim izborima i nosilac je izborne liste Srpske napredne stranke na parlamentarnim izborima koji će biti održani 3. aprila. Pre Opova, Aleksandar Vučić obratio se građanima Kikinde.

Aleksandar Vučić je već posetio Opovo 2019. godine, kada je obišao Dom zdravlja Opovo i put Opovo – Debeljača, koji je tada bio u izgradnji, a sada je, na radost žitelja ove dve južnobanatske opštine, najzad završen.