Predsednički i parlamentarni izbori se održavaju 3. aprila 2022. godine. Građani će imati priliku da se odluče za predsedničkog kandidata koji će Srbiju voditi narednih pet godina. Univerzum HD Media je lider u proizvodnji grafike namenjene za potrebe medijske industrije. Za predsedničke i parlamentarne izbore u Republici Srbiji koji će biti održani u nedelju 3. aprila 2022. godine, Univerzum HD Media kreirala je izborne grafike za izveštavanje građana o izbornom procesu u Republici Srbiji na dan glasanja. Grafike će biti dostupne svim korisnicima Univerzum HD Media servisa.

Lable and Corporate Univerzum HD Media 🟥Network of Media Brands©™