Danas nešto manje oblaka, mestimično sa kišom i pljuskovima sa grmljavinom.

Na severu zemlje pretežno oblačno, ponegde sa kratkotrajnom kišom, a u ostalim krajevima promenljivo oblačno, mestimično sa kišom i pljuskovima sa grmljavinom.

Malo toplije, mestimično sa kišom i pljuskovima sa grmljavinom
Vetar slab, promenljiv. Jutarnja temperatura od 10 do 15, a najviša dnevna od 21 do 27 stepeni.

U Beogradu promenljivo oblačno i malo toplije, tokom dana sa kratkotrajnom kišom ili pljuskom.

Vetar slab, promenljiv. Jutarnja temperatura oko 13, a najviša dnevna oko 22 stepena.

U utorak i sredu promenljivo oblačno i toplije. U utorak posle podne u većini mesta, a u sredu samo u brdsko-planinskim predelima, mestimično sa kratkotrajnom kišom ili pljuskovima sa grmljavinom.

Od četvrtka pretežno sunčano i toplo.

Izvor: RTS